Студія Dme
Production

Якісний відео контент для бізнесу і не тільки :)

Обговоримо проект?

Заповніть форму для безкоштовної консультаціїзв'яжіться з нами в один клік

Обговоримо проект?

Заповніть форму для безкоштовної консультаціїХто такі Dme.Production

Студія Dme.Production
виробляє відео контент
під конкретну мету і завдання

Наша Студія має власний відділ по інтернет маркетингу і тому ми якісно закриваємо питання по створенню відео контенту для бізнесу. Ви отримаєте сильне відео, яке виконає конкретно поставлене завдання.

Обговорити!

Відео продакшн Dme знімали вечірки за участю Потап, Black Eyed Peas, Літл Біг і іншими. Але це не заважає нам зняти будь-яку іншу вечірку, івент захід, конференцію або навіть весілля. Просто залиште заявку 🙂

Правильні послуги

Послуги Студії Dme.Production:

Деякі проекти

Вже реалізовано

Дивіться популярні роботи від Dme.Production
Залишайте заявку для обговорення зараз!
Отримайте якісний відео контент від профі.
Графічний дизайн, монтаж, зйомка і озвучка.

Постійні запитання

⚡ Скільки коштує створення відео ролика?

Вартість створення ролика залежить від десятка різних даних - цілі створення відео, витрати в людино-годинах, хронометражу відео, наявності акторів або рівня локації. Ми можемо створити ролик як за 200 $, так і за 10000 $.

🔑 Рекламний ролик під ключ робите?

Ми зробимо відмінний продає рекламний ролик під Вашу задачу. Його можна буде рекламувати в інтернет або на ТБ. Вартість рекламного ролика стартує від 300 $ для простих завдань в інтернет, і от 3000 $ для складних завдань на ТБ.

🚀 У чому Ваші сильні сторони?

Студія Dme входить в ТОП 3 рекламних компаній України в Google, а це означає, що ми можемо якісно зробити рекламну компанію відео ролика, який розробить наша студія. З гарантією результату за договором.

📹 Який відео контент Ви можете зробити?

Студія Dme.Production виробляє відео контент будь-якого рівня складності і під будь-яку конкретну мету - рекламні ролики, відео презентації, 2д і 3д відео, зйомка, монтаж, озвучення та пост продакшн.

🥇 Яка ціна на анімаційний ролик?

Вартість виробництва 2д анімаційного ролика від 200 $, ціна створення 3д анімованого ролика стартує від 400 $. Ми можемо зробити відмінний ролик під Ваш бюджет, просто залиште заявку на сайті.

🕜 Який середній термін створення відео?

Якщо це не складний хвилинний анімаційний ролик, то виробництво може зайняти до 5-ти днів. А якщо це художній рекламний ролик, то сумарний час на виробництво може зайняти кілька місяців.

✅ Що потрібно, що б дізнатися ціну?

Щоб отримати безкоштовний розрахунок, необхідно залишити заявку на сайті або зв'язатися з нами за телефоном або через email. Ми запропонуємо Вам декілька варіантів реалізації Вашого проекту і повністю проконсультуємо.

💻 Мені потрібен ролик і його реклама, допоможете?

Студія Dme.Production має власний відділ інтернет маркетингу, студія Site-ok.ua входить в ТОП 3 найсильніших компаній України по рекламі в Google. Так, ми можемо якісно допомогти з рекламою відео в інтернет.

💰 Які варіанти та порядок оплати?

Для початку роботи необхідно внести 50% оплати. Друга частина оплачується за фактом готовності відео контенту. Ви можете провести оплату на розрахунковий рахунок, на картку Visa / Mastercard, а також будь-які електронні гроші.

📄 Договір та інші гарантії є?

Так, для початку роботи необхідно підписати договір. Там прописані всі зобов'язання сторін і вказані штрафні санкції за здачу проекту в термін. Договір можна отримати у менеджера - просто зателефонуйте нам.

Наші клієнти

copyright © 2020 all rights reserved

Seo by site-ok.ua