Обговоримо проект?

Отримайте безкоштовну консультаціюОбговоримо?

+38 (044) 228 70 11 +38 (097) 355 11 77 +38 (063) 355 11 77 +38 (095) 355 11 77 Залишити заявку

Адреса в Києві: Руденко, 6а Київ, Україна, 02140 Інші країни

Анімаційний ролик

Анімаційний ролик — це відео контент виконаний з елементами Моушн дизайну (анімаційним рядом) з графічних зображень. Рух об’єктів в такому ролику досягається шляхом анімації в програмах відео дизайну. Головна мета анімаційного ролика наочно донести необхідну інформацію до глядача.

 • Опис послуги
 • Ціна на послугу

166 total views, 1 views today

Створення анімаційних роликів під ключ від Dme.Production
замовити анімаційний ролик, Створення анімаційних роликів

Клієнти Києва, а також інших міст України, зарубіжні компанії, можуть замовити створення анімаційних відеороликів, які використовуються як на телебаченні, так і в інтернеті, в нашій компанії DME Production.

Даний процес хоч і цікавий, але при цьому складний, трудомісткий, який виконати під силу тільки професіоналам з досвідом. Ролики анімаційні можуть створюватися з використанням:

 1. Анімації 2D.
 2. Анімації 3D.
 3. Інфографіки.

Використовуючи анімаційну технологію 2D, можна створити сцени за участю персонажів – «героїв». За рахунок того, що всі елементи в кадрі розбиті поетапно, такий ролик буде тримати увагу цільової аудиторії значно довше.

Застосування більш складною в технічному плані 3D анімації, дозволяє створювати об’ємні ролики в тривимірному зображенні, з наявністю інших технічних нюансів. На виготовлення таких роликів, на відміну від 2D, витрачається значно більше часу.

Інфографіка підійде для роликів анімаційних, що містять різну інформацію (опис послуг, сервіси). Поєднуючи інфографіку з відео, виходить переконливий контент, що містить числові показники, тематичні тези.

У разі невеликого бюджету на створення рекламного ролика, можна замовити графічний ролик, який не має обмежень за сценарієм, не вимагає оплати за студію, павільйон, при виробництві бере участь менша кількість фахівців.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, дозволить фахівцям нашої команди запропонувати найбільш вигідні варіанти анімаційних роликів, з огляду на всі переваги для клієнтів. Також ми пропонуємо низькі ціни на весь комплекс послуг.

Замовити анімаційний ролик вирішують багато компаній і не тільки з України, а й з інших країн. Використовувати подібний відеоконтент можна як на телебачення, так і на просторах інтернету. Вони наочні, прості до сприйняття. Замовити створення подібної відеороботи можна в DME Production.

Що таке анімаційний ролик від Dme.Production?
анімаційний ролик замовити, Що таке анімаційний ролик

Анімований це ролик, створений за допомогою анімації. Особливе місце в цьому напрямку займають дудл відео. Вони також анімовані, підсумковий результат виглядає так, як ніби художник в процесі створює ці самі малюнки. Часто в дудл-відео в кадрі показана рука творця.

Анімацією називають процес створення відео з використанням статичних мальованих, лялькових, пластилінових або комп’ютерних графічних елементів. Існує кілька варіантів анімаційних роликів, замовлення яких доступний у нас. З використання 2D-анімації:

 1. Персонажна.
 2. Дудл.
 3. Флеш.
 4. інфографіка.
 5. Тіпографіка.

Із застосуванням 3D-анімації:

 1. Персонажна
 2. Моушн.
 3. 3D.

Процес створення рекламного або будь-якого іншого анімованого ролика досить тривалий, адже потрібно все промальовувати. Роботу художника спрощує можливість використання сучасних технологій. У нас до них є абсолютний доступ.

Деякі особливості анімаційних роликів від Dme.Production
дудл відео, Особливості створення анімаційного відео

Реклама у вигляді анімаційного ролика сьогодні дуже популярна. А все, тому що вона дозволяє тримати увагу аудиторії за рахунок розбивки кадрів. Це особливо характерно для двомірних типів.

Тут вдається створювати сцени за участю персонажів.

Що стосується технічно більш складною тривимірною анімації, ціна якої вище, то тут є простір для творчості. Адже крім об’ємності персонажі можуть ставати ще цікавіше за рахунок застосування різних технічних нюансів. Часу на створення тривимірних анімованих роликів йде значно більше.

Що стосується використання інфографіки, то вона стане кращим рішенням, якщо необхідно подати певного роду числову інформацію, статистику. Поєднання інфографіки з відео дає в результаті переконливий контент в очах цільової аудиторії.

Замовлення анімованого ролика відмінне рішення, якщо обмежений бюджет. Такий відеоконтент не має обмеження за сценарієм, для його створення не потрібен додатковий реквізит, актори, студія, павільйон. Для реалізації задумки не буде потрібно залучати велику кількість людей.

Потрібен якісний і креативний анімаційний ролик?

Студія Dme Production виробляє 2д і 3д анімаційні ролики для самих різних цілей:

 1. Для розміщення на Вашому сайті;
 2. Для реклами в Ютюб, Фейсбук або Інстаграм;
 3. Для презентації послуг, товарів або будь-яких інших потреб компанії.

Ви можете отримати анімаційний ролик під ключ:

 1. Напишемо крутий сценарій
 2. Зробимо креативне 2д або 3д відео
 3. І озвучимо з професійним диктором

А також, ми може створити анімаційний ролик по Вашим сценарієм враховуючи всі побажання і ідеї.

Довірте створення анімаційного відео ролика фахівцям своєї справи і справжнім профі.

Залиште заявку на сайті, для обговорення Вашого проекту прямо зараз і отримаєте кращу пропозицію від Dme. Production.

Поставь 5 звезд 🙂

Вартість анімаційного ролика
7000 грн.
14000 грн.
21000 грн.
Пакет послуг "Старт"
Пакет послуг "Медіум"
Пакет послуг "Повний"

Заповніть форму - отримаєте точну ціну:
Вже реалізовано

Дивіться популярні роботи від Dme.Production
Залишайте заявку для обговорення зараз!
Отримайте якісний відео контент від профі.
Графічний дизайн, монтаж, зйомка і озвучка.

copyright © 2019 all rights reserved