Обговоримо проект?

Отримайте безкоштовну консультаціюОбговоримо?

+38 (044) 228 70 11 +38 (097) 355 11 77 +38 (063) 355 11 77 +38 (095) 355 11 77 Залишити заявку

Адреса в Києві: Руденко, 6а Київ, Україна, 02140 Інші країни

Відео, що продає

Відео, що продає — це вид рекламного ролика, виконаного у художньому (сюжетному) або анімаційному стилі. Основною метою такого відео є збільшення продажів товарів або послуг. Таке відео може бути реалізовано також у 2д або 3д анімації.

 • Опис послуги
 • Ціна на послугу

95 total views, 1 views today

Створення відео, що продає під ключ від Dme.Production

Одним з ефективних інструментів успішного бізнесу вважається відео, що продає, яке впливає на підсвідомість цільової аудиторії на відстані, тим самим привертає увагу потенційних клієнтів до компанії або продукту.

Всі відеоматеріали, які підштовхують клієнтів до покупки, через подолання страхів, вивчивши всі переваги, відносяться до Відео, що продають.

Не потрібно плутати відео, що продає, з презентацією або набридливою рекламою. Його завдання не зомбувати, а знаходити золоту середину, яка зацікавить клієнта, і він догляне відео до кінця.

Існує кілька негласних правил, які обов’язково необхідно враховувати при створенні відео, що продає для бізнесу, що сприяє досягненню максимальних результатів.

 1. Мета відеопродажника. Саме наявність мети наштовхує людину до дії (отримання консультації, здійснення покупки).
 2. Цільова аудиторія. Сценарій відео зобов’язаний писатися під конкретних людей, яким цікавий даний продукт. Створення відео для всіх – це матеріал ні для кого.
 3. Тривалість відеоролика. Не варто розтягувати відео на годину, якщо всю важливу інформацію можна донести до клієнта за 20 хвилин. Але воно повинно бути цікавим, інакше до кінця доглянуто не буде.

В умовах активного зростання інтернет – маркетингу створення відео, що продає є не примхою, а необхідністю. Замовити таку послугу можуть в нашій компанії DME Production клієнти Києва та інших міст України, а також зарубіжні клієнти.

Відео, що продають є одним з ефективних інструментів успішного бізнесу сьогодні. Вплив його на підсвідомість цільової аудиторії дійсно потужний. При цьому створивши такий якісний контент один раз, його можна використовувати для трансляції в різних умовах. Досягти результату вдасться – звернути увагу потенційних клієнтів, підштовхнути до покупки.

Що таке відео, що продає

Відеоролики, які можуть підштовхнути клієнта до покупки, через подолання страхів і після вивчення переваг. Але варто розуміти, відео що продає – це не презентація і не реклама. Завдання у такого контенту інші. Для початку він не зомбує, а допомагає знайти золоту середину. За рахунок цього клієнт зацікавиться і неодмінно подивиться ролик до кінця.

При створенні роликів, що продають ми керуємося кількома основними правилами, за рахунок цього вдається досягти максимальних результатів. Наші правила:

 1. У відео повинна бути мета, саме її присутність допоможе підштовхнути людину до дії, тобто зробити таки покупку.
 2. Цільова аудиторія. Щоб зачепити її інтереси, потрібен відмінно пророблений сценарій. Він пишеться під конкретних людей, яким цікавий ролик. Ми не йдемо шляхом створення матеріалу для всіх, адже подібний продає ролик не знайде відгуку ні в кого.
 3. Тривалість. Відео, що продає не повинно тривати довше 60 хвилин – перебір. Інформацію, яку виробник вважає важливою можна помістити в 20 хвилин. Але всі ці 20 хвилин ми робимо цікавими, в іншому випадку ролик просто не додивляться.

Варто розуміти, що створення відео, що продає в умовах сучасного ринку – це необхідність. Замовити подібний контент можна у нас, причому це доступно для компаній з усієї України та з-за кордону.

Де використовувати відео, що продає

Ми пропонуємо створення ролика, що продає такої якості, яку можна показати за різних умов. Виробництво такого медіапродукту – це наше покликання, тому в відмінному результаті можете не сумніватися.

Можливі цілі використання:

 1. Розміщення на сторінках соціальних мереж компанії.
 2. Публікація на сайті компанії, в тому числі корпоративному.
 3. Демонстрація на ТБ, іншому медіаресурсі.

Ми готові зняти і змонтувати відео за вашим або нашим сценарієм. Анімація, додаткові візуальні ефекти, озвучка – все це до ваших послуг також. Не сумнівайтеся і вистачити роздумувати – продає відео – це сучасно, актуально і цікаво для потенційного клієнта.

Бажаєте отримати ефективне відео для реклами та інших цілей?

Відео студія Dme.Production має власний відділ маркетологів, займається професійно виробництвом відео контенту.

Ви можете отримати ефективний відеоролик для таких цілей:

 1. Для розміщення в Фейсбук, Інстаграм і Ютуб;
 2. Для публікації на Вашому сайті;
 3. Для показу на ТБ та будь-якому іншому медіа ресурсі.

Знімемо і змонтуємо відео за Вашим або нашим сценарієм. З анімацією, крутими ефектами і озвученням професійного диктора.

Придумаємо ідею і напишемо сценарій для ролика.

Досить думати і сумніватися, поки Ви чекаєте, конкуренти забирають гроші у Ваших потенційних клієнтів.

Залиште заявку прямо зараз і отримаєте безкоштовну консультацію від фахівців Dme.Production.

Поставь 5 звезд 🙂

Вартість відео, що продає
10000 грн.
20000 грн.
30000 грн.
Пакет послуг "Старт"
Пакет послуг "Медіум"
Пакет послуг "Повний"

Заповніть форму - отримаєте точну ціну:
Вже реалізовано

Дивіться популярні роботи від Dme.Production
Залишайте заявку для обговорення зараз!
Отримайте якісний відео контент від профі.
Графічний дизайн, монтаж, зйомка і озвучка.

copyright © 2019 all rights reserved