Обговоримо проект?

Отримайте безкоштовну консультаціюОбговоримо?

+38 (044) 228 70 11 +38 (097) 355 11 77 +38 (063) 355 11 77 +38 (095) 355 11 77 Залишити заявку

Адреса в Києві: Руденко, 6а Київ, Україна, 02140 Інші країни

Корпоративний фільм

Корпоративне відео — це відео контент спрямований на рекламу продуктів компанії та її бренду. Характер корпоративного ролика може бути іміджевим, рекламним, інформаційним або презентаційним.

 • Опис послуги
 • Ціна на послугу

107 total views, 1 views today

Створення корпоративних відео і фільмів від Dme.Production
корпоративне відео, Створення корпоративних відео і фільмів

Для створення якісного, з правильним позиціонуванням відео, в першу чергу, слід визначити його цілі і концепцію відеоролика, надати реальні гідності компанії або виробленої продукції.

Замовити зйомку корпоративного фільму високої якості за найкращими цінами, можна в нашій компанії DME Production, команда якої складається з досвідчених професіоналів з багаторічним досвідом. Зйомка може бути:

 1. постановочною;
 2. репортажною.

Бюджет корпоративного фільму залежить від типу зйомки, інших факторів.

Після розробки концепції потрібно написати детальний сценарій, який є фундаментом будь-якого корпоративного ролика. Розробка сценарію повинна грунтуватися на головних перевагах бренду.

Обов’язково необхідно обіграти матеріали для фільму з художньої позиції, що зробить ролик цікавим для цільової аудиторії. Чим більшою кількістю інформації володіє знімальна група, тим оперативніше виконується зйомка, а фільм буде якісним.

Якщо клієнт замовляє зйомку корпоративного фільму, але сценарій відсутній, наші сценаристи ведуть переговори, під час яких у клієнта уточнюється ідея для ролика, або пропонуються варіанти сценарія.

Також в процесі важливо з’ясувати найбільш цікаві моменти для цільової аудиторії, на основі яких будуть розроблятися можливі ідеї. Варто відзначити, що робота сценариста і замовника в симбіозі, робить проект успішним і перспективним.

Створення якісного ролика вимагає багато зусиль, якщо справа стосується корпоративного відео, то це ще складніше. Важливо визначитися з позиціонуванням контенту, його концепцією, і цілями. При створенні такого матеріалу необхідно показати реальні переваги компанії, продукції, виробленої нею.

Особливості зйомки корпоративного фільму

Звернувшись в DME Production, ви гарантовано отримаєте фільм про компанії, здатний донести необхідну інформацію. Причому подається все в доступній формі, як для майбутніх партнерів, так і для потенційних або дійсних клієнтів.

Сама зйомка може бути постановочною або репортажною. У першому випадку створюється певний сценарій і ролик знімається по ньому. У другому випадку професійний оператор знімає будні компанії, виробничий процес і т.д. в режимі реального часу. Далі здійснюється монтаж відео.

Етапи виробництва корпоративного фільму
корпоративний фільм, Етапи створення корпоративного відео

Виробництво ролика про компанію відбувається в кілька етапів. За рахунок цього вдається отримати відмінний результат і врахувати всі особливості компанії, досягти поставлені цілі. Етапи:

1. Визначитися з типом зйомки – постановочна або репортажна.
2. Розробка концепції.
3. Написання докладного сценарію. Навіть якщо планується репортажна зйомка все ж потрібно знати що і де знімати, чому приділити особливу увагу. Пам’ятайте – сценарій це основа будь-якого якісного корпоративного ролика. При його розробці наші фахівці ґрунтуються на перевагах бренду, товару.
4. Надання знімальній групі максимально докладної інформації про компанії – це допоможе зробити ролик якісним, прискорити процес.
5. Безпосередньо зйомка.
6. Монтаж відео.

Замовити якісне корпоративне кіно стоїть біля нас, адже ми знаємо, як обіграти матеріали для ролика з художньої позиції. Це зробить контент привабливіше для цільової аудиторії. У процесі зйомок також важливо з’ясувати найцікавіші моменти, які можуть зачепити цільову аудиторію. Тільки врахувавши все це вдасться виготовити успішне і перспективне корпоративне відео.

Можливості DME Production для корпоративного фільму
зйомка корпоративного фільму, Особливості створення корпоративного відео

Наша студія вже багато років працює в сфері промоції, в тому числі з корпоративними клієнтами. Пропонуємо професіоналізм, креативність, швидкість виконання.

Створюємо відео про компанії за такими напрямками:

 1. Рекламне корпоративне відео про бізнес і управлінські процеси.
 2. Презентація про продукт, певні досягнення.
 3. Ролик, що демонструє вичерпну інформацію про бізнес.
 4. Повноцінний фільм з сюжетом.
 5. Корпоративний ролик навчального характеру.

Бажаєте замовити сильне і якісне корпоративне відео?

Студія Dme.Production створить корпоративний фільм або корпоративне відео про компанію під ключ.

Професійно з креативним підходом зробимо продукт для конкретної цілі:

 1. Рекламне корпоративне відео про бізнес процесах та управління;
 2. Презентаційне відео про продукт і досягнення;
 3. Ролик який розкриває потрібну інформацію про бізнес;
 4. Фільм з сюжетом і крутим сценарієм.
 5. Корпоративний фільм навчального характеру або будь-яке інше відео про компанію.

Такий корпоративний відео контент вирішить наступні завдання:

 1. Підвищить імідж компанії;
 2. Збільшить довіру до бізнесу;
 3. Зігріє душу всіх співробітників.

Команда Dme Production напише крутий сценарій, зніме в правильній подачі та змонтує той відеопродукт, який не дасть конкурентам шансів.

Все просто! Залиште замовлення на сайті прямо зараз і отримаєте безкоштовну консультацію від фахівців студії Dme Production.

Поставь 5 звезд 🙂

Вартість корпоративного відео
15000 грн.
30000 грн.
50000 грн.
Пакет послуг "Старт"
Пакет послуг "Медіум"
Пакет послуг "Повний"

Заповніть форму - отримаєте точну ціну:
Вже реалізовано

Дивіться популярні роботи від Dme.Production
Залишайте заявку для обговорення зараз!
Отримайте якісний відео контент від профі.
Графічний дизайн, монтаж, зйомка і озвучка.

copyright © 2019 all rights reserved