Обговоримо проект?

Отримайте безкоштовну консультацію


Обговоримо?

+38 (044) 228 70 11 +38 (097) 355 11 77 +38 (063) 355 11 77 +38 (095) 355 11 77 Залишити заявку

Адреса в Києві: Руденко, 6а Київ, Україна, 02140 Інші країни

Корпоративне відео, Ціна — замовити зйомку, корпоративний ролик / фільм про компанію

зв'яжіться з нами в один клік

Обговоримо проект?

Заповніть форму для безкоштовної консультаціїКорпоративне відео — це відео контент спрямований на рекламу продуктів компанії та її бренду. Характер корпоративного ролика може бути іміджевим, рекламним, інформаційним або презентаційним.

Заповніть форму - отримаєте точну ціну:

  • Опис послуги
  • Ціна на послугу

Створення корпоративних відео і фільмів від Dme.Production
Створення корпоративних відео і фільмів від Dme.Production

Для створення якісного, з правильним позиціонуванням відео, в першу чергу, слід визначити його цілі і концепцію відеоролика, надати реальні гідності компанії або виробленої продукції.

Замовити зйомку корпоративного фільму високої якості за найкращими цінами, можна в нашій компанії DME Production, команда якої складається з досвідчених професіоналів з багаторічним досвідом. Зйомка може бути:

  1. постановочною;
  2. репортажною.

Бюджет корпоративного фільму залежить від типу зйомки, інших факторів.

Після розробки концепції потрібно написати детальний сценарій, який є фундаментом будь-якого корпоративного ролика. Розробка сценарію повинна грунтуватися на головних перевагах бренду.

Обов’язково необхідно обіграти матеріали для фільму з художньої позиції, що зробить ролик цікавим для цільової аудиторії. Чим більшою кількістю інформації володіє знімальна група, тим оперативніше виконується зйомка, а фільм буде якісним.

Якщо клієнт замовляє зйомку корпоративного фільму, але сценарій відсутній, наші сценаристи ведуть переговори, під час яких у клієнта уточнюється ідея для ролика, або пропонуються варіанти сценарія.

Також в процесі важливо з’ясувати найбільш цікаві моменти для цільової аудиторії, на основі яких будуть розроблятися можливі ідеї. Варто відзначити, що робота сценариста і замовника в симбіозі, робить проект успішним і перспективним.

Створення якісного ролика вимагає багато зусиль, якщо справа стосується корпоративного відео, то це ще складніше. Важливо визначитися з позиціонуванням контенту, його концепцією, і цілями. При створенні такого матеріалу необхідно показати реальні переваги компанії, продукції, виробленої нею.

Особливості зйомки корпоративного фільму

Звернувшись в DME Production, ви гарантовано отримаєте фільм про компанії, здатний донести необхідну інформацію. Причому подається все в доступній формі, як для майбутніх партнерів, так і для потенційних або дійсних клієнтів.

Сама зйомка може бути постановочною або репортажною. У першому випадку створюється певний сценарій і ролик знімається по ньому. У другому випадку професійний оператор знімає будні компанії, виробничий процес і т.д. в режимі реального часу. Далі здійснюється монтаж відео.

Етапи виробництва корпоративного фільму
Етапи виробництва корпоративного фільму

Виробництво ролика про компанію відбувається в кілька етапів. За рахунок цього вдається отримати відмінний результат і врахувати всі особливості компанії, досягти поставлені цілі. Етапи:

1. Визначитися з типом зйомки – постановочна або репортажна.
2. Розробка концепції.
3. Написання докладного сценарію. Навіть якщо планується репортажна зйомка все ж потрібно знати що і де знімати, чому приділити особливу увагу. Пам’ятайте – сценарій це основа будь-якого якісного корпоративного ролика. При його розробці наші фахівці ґрунтуються на перевагах бренду, товару.
4. Надання знімальній групі максимально докладної інформації про компанії – це допоможе зробити ролик якісним, прискорити процес.
5. Безпосередньо зйомка.
6. Монтаж відео.

Замовити якісне корпоративне кіно стоїть біля нас, адже ми знаємо, як обіграти матеріали для ролика з художньої позиції. Це зробить контент привабливіше для цільової аудиторії. У процесі зйомок також важливо з’ясувати найцікавіші моменти, які можуть зачепити цільову аудиторію. Тільки врахувавши все це вдасться виготовити успішне і перспективне корпоративне відео.

Скільки коштує створення корпоративного кіно — ціна

Назва Ціна Терміни
Тариф “Старт” від $999 від 3 днів
Тариф “Стандарт” від $1999 від 5 днів
Тариф “Повний” від $2999 від 10 днів

Можливості DME Production для корпоративного фільму
Можливості DME Production для корпоративного фільму

Наша студія вже багато років працює в сфері промоції, в тому числі з корпоративними клієнтами. Пропонуємо професіоналізм, креативність, швидкість виконання.

Створюємо відео про компанії за такими напрямками:

  1. Рекламне корпоративне відео про бізнес і управлінські процеси.
  2. Презентація про продукт, певні досягнення.
  3. Ролик, що демонструє вичерпну інформацію про бізнес.
  4. Повноцінний фільм з сюжетом.
  5. Корпоративний ролик навчального характеру.

Бажаєте замовити сильне і якісне корпоративне відео?

Студія Dme.Production створить корпоративний фільм або корпоративне відео про компанію під ключ.

Професійно з креативним підходом зробимо продукт для конкретної цілі:

  1. Рекламне корпоративне відео про бізнес процесах та управління;
  2. Презентаційне відео про продукт і досягнення;
  3. Ролик який розкриває потрібну інформацію про бізнес;
  4. Фільм з сюжетом і крутим сценарієм.
  5. Корпоративний фільм навчального характеру або будь-яке інше відео про компанію.

Такий корпоративний відео контент вирішить наступні завдання:

  1. Підвищить імідж компанії;
  2. Збільшить довіру до бізнесу;
  3. Зігріє душу всіх співробітників.

Команда Dme Production напише крутий сценарій, зніме в правильній подачі та змонтує той відеопродукт, який не дасть конкурентам шансів.

Все просто! Залиште замовлення на сайті прямо зараз і отримаєте безкоштовну консультацію від фахівців студії Dme Production.

Корпоративний фільм
Продакшн Dme
413 Корпоративне відео, Ціна — замовити зйомку, корпоративний ролик / фільм про компанію 413Dme
Назва Корпоративний фільм
Ціна
999 USD
Наявність Є
2019-12-19T02:40:00-0200 http://dme.site-ok.ua/uk/services/semka-korporativnogo-filma/
Відгуки клієнтів про послугу

2 thoughts on “Корпоративний фільм

  1. Марія says:

    5
    5

    Швидко все узгодили, швидко отримали відео ролик. Всім рекомендую.

  2. Олег says:

    5
    5

    Ставлю 5 балів за швидкість і взаєморозуміння.

Вартість корпоративного відео
$999
$1999
$2999
Пакет послуг "Старт"
Пакет послуг "Медіум"
Пакет послуг "Повний"

Заповніть форму - отримаєте точну ціну:

Вже реалізовано

Дивіться популярні роботи від Dme.Production
Залишайте заявку для обговорення зараз!
Отримайте якісний відео контент від профі.
Графічний дизайн, монтаж, зйомка і озвучка.

Постійні запитання

⚡ Скільки коштує створення відео ролика?

Вартість створення ролика залежить від десятка різних даних - цілі створення відео, витрати в людино-годинах, хронометражу відео, наявності акторів або рівня локації. Ми можемо створити ролик як за 200 $, так і за 10000 $.

🔑 Рекламний ролик під ключ робите?

Ми зробимо відмінний продає рекламний ролик під Вашу задачу. Його можна буде рекламувати в інтернет або на ТБ. Вартість рекламного ролика стартує від 300 $ для простих завдань в інтернет, і от 3000 $ для складних завдань на ТБ.

🚀 У чому Ваші сильні сторони?

Студія Dme входить в ТОП 3 рекламних компаній України в Google, а це означає, що ми можемо якісно зробити рекламну компанію відео ролика, який розробить наша студія. З гарантією результату за договором.

📹 Який відео контент Ви можете зробити?

Студія Dme.Production виробляє відео контент будь-якого рівня складності і під будь-яку конкретну мету - рекламні ролики, відео презентації, 2д і 3д відео, зйомка, монтаж, озвучення та пост продакшн.

🥇 Яка ціна на анімаційний ролик?

Вартість виробництва 2д анімаційного ролика від 200 $, ціна створення 3д анімованого ролика стартує від 400 $. Ми можемо зробити відмінний ролик під Ваш бюджет, просто залиште заявку на сайті.

🕜 Який середній термін створення відео?

Якщо це не складний хвилинний анімаційний ролик, то виробництво може зайняти до 5-ти днів. А якщо це художній рекламний ролик, то сумарний час на виробництво може зайняти кілька місяців.

✅ Що потрібно, що б дізнатися ціну?

Щоб отримати безкоштовний розрахунок, необхідно залишити заявку на сайті або зв'язатися з нами за телефоном або через email. Ми запропонуємо Вам декілька варіантів реалізації Вашого проекту і повністю проконсультуємо.

💻 Мені потрібен ролик і його реклама, допоможете?

Студія Dme.Production має власний відділ інтернет маркетингу, студія Site-ok.ua входить в ТОП 3 найсильніших компаній України по рекламі в Google. Так, ми можемо якісно допомогти з рекламою відео в інтернет.

💰 Які варіанти та порядок оплати?

Для початку роботи необхідно внести 50% оплати. Друга частина оплачується за фактом готовності відео контенту. Ви можете провести оплату на розрахунковий рахунок, на картку Visa / Mastercard, а також будь-які електронні гроші.

📄 Договір та інші гарантії є?

Так, для початку роботи необхідно підписати договір. Там прописані всі зобов'язання сторін і вказані штрафні санкції за здачу проекту в термін. Договір можна отримати у менеджера - просто зателефонуйте нам.

Наші клієнти

copyright © 2020 all rights reserved

SEO by site-ok.ua