Обговоримо проект?

Отримайте безкоштовну консультаціюОбговоримо?

+38 (044) 228 70 11 +38 (097) 355 11 77 +38 (063) 355 11 77 +38 (095) 355 11 77 Залишити заявку

Адреса в Києві: Руденко, 6а Київ, Україна, 02140 Інші країни

Сценарій відеоролика

Створення сценарію рекламного відео ролика — це процес написання коротко викладених подій для постановки рекламного відео з метою подальшої зйомки або анімаційної розробки ролика.

 • Опис послуги
 • Ціна на послугу

184 total views, 1 views today

Створення сценарію під ключ від Dme.Production

Щоб відеоролик був якісним і ефективним, працював на позитивний кінцевий результат, необхідний правильний сценарій для відео. Він є одним з етапів створення ролика, але саме сценарій розкриває головну ідею.

Замовити створення ролика «під ключ» з написанням сценарію і виконанням всіх етапів, можна в нашій компанії DME Production. Заздалегідь написаний сценарій дозволить підготувати потрібний реквізит, команду акторів і знімальну групу, апаратуру.

При написанні сценарію, потрібно визначити мету і завдання відеоролика. Також необхідно буде визначитися, для якої цільової аудиторії знімається відео (чоловіки, жінки, молодь, люди похилого віку).

Чим коротше буде відеоролик, тим більша ймовірність, що його додивляться до кінця. Використання елементів фірмового стилю (логотипу, кольору), дозволить привернути увагу потенційних клієнтів, зробити бренд впізнаваним.

Обов’язковою умовою при написанні сценарію є написання тексту. З огляду на те, що глядачі все сприймають на слух, в сценарії повинні використовуватися прості формулювання, які легко читаються і сприймаються на слух.

Для опису кадру використовуються такі терміни:

 1. футажі;
 2. пекшот;
 3. дисклеймер;
 4. підпечатка;
 5. план.

Кожен термін відповідає за певні дії, сукупність яких дозволяє створити загальну картину, зрозумілу глядачеві. Ефективний сценарій дозволяє створити якісний відеоролик, який працює на позитивний результат.

Розробка сценаріїв відеороликів це як план робіт, ретельне опрацювання якого – це запорука успіху ролика. Тут не важливо, це сценарій реклами, кліпу, презентації, промо-ролика і будь-якого іншого відеоматеріалу – важлива увага до всіх деталей, креативність, розуміння того з чим працюєте. Ми, в DME Production маємо досвід створення сценаріїв для самих різних роликів, тому знаємо, як написати і втілити в життя задумку.

Важливість сценарію

Якщо вам потрібно оригінальне відео, значить і готові сценарії використовувати не варто. Як приклад вони прийнятні, але все ж потрібно зробити унікальний. При написанні насамперед потрібно визначити цілі і завдання. Необхідно, зрозуміти для якої цільової аудиторії створюється – чоловіків, жінок, молоді або людей старшого віку.

Сюжет для реклами залежить від того продукту який буде основним учасником відео. Для соціального ролика важливо звернути увагу на певну проблематику, часто шокувати, щоб привернути увагу.

Важливо пам’ятати, що чим коротше ролик, тим більша ймовірність, що його додивляться до кінця. Коли справа стосується реклами, то дуже важливо використовувати елементи фірмового стилю. Це можуть бути логотип, кольори, слоган. З їх допомогою вдасться привернути увагу потенційного користувача, зробити бренд більш впізнаваним.

Сценарій – це в першу чергу текст. Він повинен бути простим до сприйняття, адже його в ролику будуть саме чути. Тобто, чим простіше формулювання, тим краще. Здавалося б, стало зрозуміло, як написати текстовку, але не маючи досвіду, вже після першого або перших пропозицій настане ступор.

Як створюється сценарій відеоролика?

Починається все з ідеї і її пропонуєте ви. Далі справа за нами, приблизний алгоритм дій:

 1. Опис персонажів, їх унікальні рис якщо є.
 2. Характеристика оточення, настрій кадру.
 3. Текст ділиться на частини, так легше монтувати в результаті відео.
 4. Для роликів, в яких немає чіткого сценарію – послідовність питань, які потрібно торкнутися.

Який сценарій ми пропонуємо

Написання рекламного ролика простим або літературною мовою – це для нас завдання не складна. Великий досвід створення відео «під ключ» допомагає в цьому. Все що від вас потрібно дати ідею і висловити побажання. А також окреслити бажаний бюджет, далі наша робота. Штат сценаристів – це креативні, творчий люди, які знають, як утримувати музу і отримувати від неї багато оригінальних ідей.

Бажаєте замовити працюючий, креативний і цікавий сценарій для відео ролика?

Команда Dme.Production створює сценарії згідно Ваших побажань та ідей.

Немає ідеї? Ми придумаємо і напишемо під ключ.

Професійно з особливим підходом створимо текст сценарію для Вашої мети.

Для рекламного ролика, презентації компанії, анімаційного промо відео, а також для будь-якого іншого контенту.

Якісно написаний сценарій – це запорука успіху Вашого відео.

Ми допоможемо у вирішенні цього питання в найкоротший термін.

Команда Dme Production створить крутий сценарій, за яким можна зняти високоякісний відео продукт.

Залиште заявку прямо зараз для обговорення Вашого проекту і отримаєте безкоштовну консультацію від Dme.Production.

Сценарій відеоролика
5 (100%) 1 vote

Вартість сценарію
5000 грн.
10000 грн.
15000 грн.
Пакет послуг "Старт"
Пакет послуг "Медіум"
Пакет послуг "Повний"

Заповніть форму - отримаєте точну ціну:
Вже реалізовано

Дивіться популярні роботи від Dme.Production
Залишайте заявку для обговорення зараз!
Отримайте якісний відео контент від профі.
Графічний дизайн, монтаж, зйомка і озвучка.

copyright © 2019 all rights reserved